Про нас

Ліщаненцька ЗОШ І-ІІ ст. функціонує з 1972 р. . На даний час в школі працює 19 вчителів, з них 11 вчителів- предметників, 4 вчителі початкових класів, 2 вихователі групи продовженого дня, педагог-організатор та практичний психолог. Три педагоги мають звання "старший вчитель" , десять спеціалістів- "спеціаліст вищої категорії", 1- "спеціаліст 1 категорії", 2- "спеціаліст", 6- відповідає займаній посаді.

У школі навчаєтся 105 дітей. З них: 1-4 кл.-43, 5-9 кл.-62, хлопчиків-60, дівчаток- 45. Укомплектовано 9 класів, середня наповнюваність-10 учнів.

До послуг учнів 12 навчальних кабінетів, спортивний зал, кімната духовності, компютерний клас, їдальня, учнівська майстерня. На базі школи діє знаний не тільки в районі, а  й за межами вокально-хореографічний колектив "Престиж", працюють спортивні секції з легкої атлетики.

Щорічно школа має призерів районних учнівських олімпіад з навчальних предметів, учасників обласних олімпіад. Учні школи є призерами та дипломантами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів. У цьому навчальному році учасники вокально-хореографічного колективу "Престиж" стали призерами Міжнародного конкурсу талановитої молоді "Рекітське сузір'я" і були учасниками Міжнародного Моста Миру націанального і творчого єднання у м. Перемишлі, що в Польщі.

Гімн Ліщанецької школи

Слова Т. Я. Шургот          Музика  М. Ведмедері

До тебе йдемо, як до храму науки.

Тут наші надії і наші серця.

Тут вчились батьки, будуть вчитися внуки,

Ліщанецька ти школо, кохана моя.

Всміхається сонце і квіти довкола,

У посмішках юних так щиро цвіте.

В берізках зелених усміхнена школа,

Якої напевно немає ніде.

Історія проекту

У цій частині ви можете описати історію проекту та причини, що послужили його виникненням. Вона підходить для згадки основних етапів проекту та вшанування його учасників.

Наші користувачі

Тут ви можете описати типових користувачів, а також те, чому цей проект важливий для них. Це хороший спосіб для того, щоб користувачі повторно відвідували ваш сайт.