Флеш моб "Дух, що тіло рве до бою"

23.09.2015 12:39

23.09.2015 року о 12.00 було проведено флеш моб під гаслом "Дух, що тіло рве до бою", присвячений захисникам Донецького аеропорту ім. С. Прокоф'єва, у якому взяли участь  учні 1-9 класів.

Флеш моб проводився з метою реалізації заходів з виконання обласної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції,  увічнення пам’яті про мужніх воїнів, українських військових та добровольців, які боролися з  терористичними збройними угрупуваннями самопроголошеної Донецької народної республіки за встановлення контролю над летовищем Донецького міжнародного аеропорту, що має стратегічне значення.

Під час проведення флеш мобу  використовувалася національна символіка,  вихованці хореографічного гуртка створили музичну композицію "Пам'ять героям". З вступним словом виступила заступник директора школи з НВР - Проць Н.М.

В кінці флеш мобу було організувано написання дітьми  на стенді побажань воїнам АТО та листів.